Projekt  za podpory „Lesy České republiky, s.p.“

 

-jedná se o projekt  s názvem   „Příprava malých akvabel ve věku 5-10 let“ 

podporovaný společností   Lesy České republiky, s.p.

Díky této podpoře jsme se mohly více věnovat začínajícím akvabelám a to tím, že jsme mohly přidat trénink na suchu před tréninkem v bazéně, pořídíit plavecké pomůcky ke zdokonalování plaveckých dovedností a v neposlední řadě jsme mohly zajistit účast na letním soustředění i pro nejmladší akvabely.

Výsledkem spolupráce jsou kvalitnější výsledky na posledních závodech v Táboře ( Andrejka Mašková skončila na 8. místě a Denisa Hochmutová na 9. místě v kategorii žákyně A, B ) , ale i rychlé začlenění všech malých akvabelek do jednotlivých závodních skupin v oddíle.

Tímto si dovolujeme poděkovat za dar, který byl po všech stránkách přínosem pro náš oddíl akvabel.

Akvabely Karlovy Vary - Příprava malých akvabel ve věku 5-10 let (1)Akvabely Karlovy Vary - Příprava malých akvabel ve věku 5-10 let (2)Akvabely Karlovy Vary - Příprava malých akvabel ve věku 5-10 let (3)Akvabely Karlovy Vary - Příprava malých akvabel ve věku 5-10 let (4)Akvabely Karlovy Vary - Příprava malých akvabel ve věku 5-10 let (5)Akvabely Karlovy Vary - Příprava malých akvabel ve věku 5-10 let (6)Akvabely Karlovy Vary - Příprava malých akvabel ve věku 5-10 let (7)Akvabely Karlovy Vary - Příprava malých akvabel ve věku 5-10 let (8)Akvabely Karlovy Vary - Příprava malých akvabel ve věku 5-10 let (9)